شرکت ” آلفا حرکت پرتوان ” بعد از معرفی موفق برند SONAX در بازار ایران و همکاری موفق خود با این کمپانی، در اواخر سال۲۰۱۴ مجموعه  AutoSpa (خانه سلامت اتومبیل) را به عنوان واحدی مستقل در زیر مجموعه خود تاسیس نمود. با تاسیس AutoSpa  چشم انداز درخشان دیگری در مجموعه ” آلفا حرکت پرتوان ” ایجاد گردید.

   AutoSpa (خانه سلامت اتومبیل) در نوع خود به عنوان اولین  Spa برای اتومبیل، با تعریف دیتیلینگ(Detailing) ، تعمیر و ترمیم  بدنه وقطعات داخل و خارج  خودرو (Smart Repair) ارائه  دهنده طیف گسترده ای از خدمات در این زمینه می باشد.

  AutoSpa(خانه سلامت اتومبیل) نمایندگی رسمی ارائه خدمات دیتیلینگ(Detailing) با استانداردهای SONAX Service  وخدمات بازسازی و ترمیم بخش های مختلف خودرو (smart repair) با بهره گیری از آخرین تکنیک و ابزار برند HBC-System   میباشد . این مجموعه افتخار این را دارد که به یاری فناوری پیشرفته کمپانیهای SONAX  و HBC-System  و با تکیه بر شبکه قدرتمند فروش و کارگاه مجهز خود، سطح ارائه خدمات دیتیلینگ و ترمیم خودرو را تا جایگاهی مطلوب بالا برده و در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی قابل ملاحظه ای را ایجاد نماید.

این مجموعه قادراست تا تغییری را که شاید به شیوه سنتی ، روزها و بلکه هفته ها زمان لازم داشته باشد در زمانی در حد یک ساعت تا حداکثر یک روز کاری ، با دقتی کم نظیر به انجام رساند.

AutoSpa  (خانه سلامت اتومبیل) این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا زمینه بازگرداندن شرایط ایده ال خودروهایشان را فراهم آورد بطوریکه مشتری خودرو خود را چون روز نخست- بعد از تولید- ببیند و این در واقع عاملی است که AutoSpa  را از سایر رقبای خود متمایز می سازد.

ماموریت ها:

ارائه منحصر به فرد خدمات دیتیلینگ(Detailing) با استانداردهای SONAX Service  وخدمات بازسازی و ترمیم بخش های مختلف خودرو( (Smart Repair با استفاده ازآخرین تکنیک های نوآورانه و فن آوری پیچیده و با اطمینان از اینکه مشتری خودروی خود را چون روز اول لمس نماید و از آن لذت لازم را ببرد.

چشم انداز:

هدف ما تبدیل شدن به مجموعه ای پیشرو در زمینه خدمات دیتیلینگ(Detailing)،شستشو  (Manual Carwash)وخدمات بازسازی و ترمیم بخش های مختلف خودرو( (Smart Repair  می باشد.

ارزشهای ما:

ما با تکیه بر تخصص ،عشق و شور و بکارگیری مدرن ترین فناوری های روز، برای ارائه نتیجه ای بی عیب و نقص در مدت زمانی منطقی برای فراهم کردن شرایطی ایده ال برای مشتریان خود هستیم.

نوآوری

ما همواره به دنبال معرفی و پیداکردن فن آوری و تکنیک های جدید در جهت بهبود خدمات و ارائه بهترین کیفیت به مشتریان هستیم.

تیم ما

همکاری توأم با روابطی قوی و صادقانه عاری از هرگونه شعار،  در جهت پیشبرد اهداف مجموعه و رضایت مندی مشتریان

سرلوحه کار ما می باشد. همکاران ما با گذراندن دوره های آموزشی، آشنایی با مدرن ترین تکنیک ها، ابزار، تجهیزات و فن آوری روز

زیر نظر اساتید مجرب از کمپانی های صاحب نام خارجی بهره می گیرند و به طور مداوم به روز می شوند تا بتوانیم

در گرو اهداف بلند مدت مجموعه AutoSpa  (خانه سلامت اتومبیل) در هر زمان در جهت هر چه بهتربرآورده کردن نیازهای  مشتریان تلاش نماییم.